הצהרת נגישות

מסמך הנגישות: עסקנו נוקט את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות מבנים

להלן הסדרי הנגישות הקיימים בסניפי הרשת אשר ממוקמים בכתובות: גושן 29, קרית מוצקין – סניף קרית מוצקין. ושלום עליכם 3, חיפה – סניף חיפה. קיימות חניות נכים בשטחי החניה המוסדרים של הרשויות המקומיות (עירייה), יש לציין כי אינם שייכים למקום אלא חניות ציבוריות על פי הסדרי החניה של הרשות. קיים רצף גישה מהחניה ועד לעסק. בסניפים אינם קיימים שירותי נכים. קיימים שלטי זיהוי והכוונה להגעה לעסק בשפה האנגלית על פי שם העסק – ASIATICO – אסייתיקו. מותרת הכניסה למקום לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות. קיימת מדרגה בכניסה לסניפים.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
רכז נגישות: שם מלא: שירן תורגמן טלפון: 0542695777 דואר אלקטרוני: [email protected] עמוד צור קשר באתר: www.asiatico.co.il

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות משרדנו כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר. אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: שירן תורגמן
טלפון: 0542695777
דוא”ל: [email protected]

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום:

תאריך: 22/08/2022
זמן: 15:22
קישור לעמוד: https://www.asiatico.co.il/negishut/